1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Вітаємо Вас на сайті одного з провідних технікумів машинобудування України!

Без имени211

 ХМТ

Привітання директора

Щиро радий Вашому інтересу щодо діяльності Харківського механічного технікуму імені О.О.Морозова, - первістка підготовки молодших спеціалістів. 85 – річна історія нашого технікуму з традиційними багатогранними зв’язками з ДП «Завод імені В.О.Малишева» - головним замовником кадрів, переконують, що сплав унікальних технічних можливостей, професійний творчий підхід до навчального процесу персоналу технікуму, здатні підняти на вищий рівень первинну підготовку кваліфікованих фахівців в стінах нашого технікуму. Підтвердженням цього є добрі відгуки про випускників нашого технікуму не тільки на Заводі ім. В.О.Малишева, а також іншими провідними промисловими підприємствами міста Харкова: ВАТ «Світло шахтаря», АТ «Харківський підшипниковий завод», АТ «Харківський тракторний завод», Харківське державне авіаційне виробниче підприємство тощо. Реалізовуючи на практиці принципи взаємовигідного партнерства, ХМТ ім. О.О.Морозова співпрацює з більшістю навчальних закладів III-IVрівня акредитації, підтримує ділові відносини з усіма промисловими підприємствами Харкова.

З найкращими побажаннями,

Директор Харківського механічного технікуму ім. О.О.Морозова

А.М.Недяк

З новим 

 хмт

ХМТ

ХМТ

 Благодійна діяльність студентів     

ХМТ ім. О.О.Морозова

volonteri


Волонтери привітали бійців декоративними фігурками різвяних янголів, які допомогли виготовити студенти Харківського механічного технікуму імені О. О. Морозова. Вони підтримали ідею привітання військових і надрукували на 3D принтері 200 різдвяних оберегів.

Автором ідеї такого привітання став Микола Благовестов. Долучилась до святкової акції «Різдвяні янголи» для бійців АТО/ОСС та підтрималаїї член громадської ради при ХОДА Марина Полякова. Вона ж і вручила символи оберегу від ворога військовим, що повернулися з місць виконання бойових завдань.

На прохання організаторів святкової акції виготовили обереги студенти Харківського механічного технікуму імені О. О. Морозова. Вони часто проводять патріотичні заходи серед студенства, тому не залишились осторонь і цього разу. Фігурки розміром з долоню за добу надрукували на 3D принтері та долучили до них листа з подякою військовим за їх небезпечну місію в зоні АТО/ООС.

Таке різдвяне привітання стало приємною несподіванкою для бійців 92-ї бригади. За словами військових, вони в черговий раз відчули любов та повагу до них завдяки волонтерській ініціативі «Різдвяні янголи». Адже обереги зроблені з думками про військових та вдячністю за їх службу.

Інформаційне джерело: https://www.hromrada.kh.ua/bijciv-ato-oos-92-%D1%97-brigadi-volonteri-privitali-iz-rizdvo

 ХМТ

ХМТ

 хмт  хмт  

dovuzivska pidgotovka

You have no rights to post comments

Joomla templates